Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Czy plannery, które obecnie są niedostępne na stronie powrócą do sprzedaży?

Część plannerów w naszym sklepie to edycje limitowane. Wszystkie plannery niedatowane i z edycji rocznych, datowanych pojawiają się jednorazowo i ich dodruki nie są planowane. Natomiast jeśli chodzi o plannery tematyczne BIZNESOWE, ŚLUBNE, PODRÓŻNICZE są u nas w stałej sprzedaży i nawet jeśli czasowo znikają ze sklepu na pewno się jeszcze pojawią.

Płatność za zamówienie nie przeszła. Co zrobić w tej sytuacji?

Jeśli płatność za zamówienie nie przeszła przy składaniu zamówienia lub link do płatności z Przelewy24 wygasł, zawsze w tej sytuacji prosimy o złożenie zamówienia ponownie i zignorowanie poprzedniego. Zamówienia nieopłacone nie są widoczne w naszym programie wysyłkowym, więc nie zostaną omyłkowo zrealizowane.

Jaka będzie najszybsza forma wysyłki?

Najszybszą formą wysyłki jest paczkomat. Zazwyczaj paczka jest u klienta następnego dnia. Wiąże się to z pracami sortowni oraz kilkukrotnymi odbiorami przesyłek paczkomatowych przez kurierów w ciągu dnia. Przesyłki kurierskie opłacone oraz pobraniowe zwyczajowo przychodzą w ciągu 1-2 dni roboczych w sezonie niskim.

Czy zamówienie jest wysyłane w dniu jego złożenia?

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłane są zawsze w tym samym dniu.

Czy personalizację można wykonać na każdym plannerze z naszego sklepu?

Niestety nie. Ze względu na możliwości techniczne maszyny do personalizacji można ją dodać do mniejszych objętościowo produktów, takich jak: Plannery Niedatowane, Biznesowe, Ślubne, Podróżnicze, Notatniki czy Plannery Tygodniowe Datowane. Przy każdym plannerze z możliwością personalizacji po wejściu na produkt po prawej stronie zobaczysz BOX do zaznaczenia opcji z personalizacją.

Czy usługa zapakuj na prezent jest dodatkowo płatna?

Usługa zapakuj na prezent jest opcją dodatkowo płatną. W przypadku plannerów mamy do wyboru 3 kolory pudełek i trzy kolory wstążek. Opcję zapakowania na prezent należy wybrać zaznaczając BOX po prawej stronie po wejściu na dany produkt – dodatkowa opłata to 19,99 zł. W przypadku albumów dziecięcych oraz albumów klasycznych w opcji zapakuj na prezent mamy do wyboru trzy kolory wstążek w cenie 5,99 zł.

Czy w naszym sklepie internetowym można stosować kody rabatowe?

Tak, oczywiście. Kody rabatowe pojawiają się okazyjnie w naszym sklepie i zawsze informujemy o tym naszych stałych klientów za pomocą newslettera. Aby być na bieżąco ze wszystkim promocjami i kodami rabatowymi należy zapisać się do naszego newslettera w środkowej części strony głównej.

Jaki jest czas na zwrot/reklamację produktu i jak to zrobić?

Czas na zwrot produktu to 14 dni od daty jego doręczenia. Cała procedura zwrotu i reklamacji znajduje się pod adresem: https://make-it-easy.314-dev.pl/zwroty-i-reklamacje/

Czy w naszym sklepie internetowym istnieje opcja DARMOWEJ DOSTAWY?

W naszym sklepie istnieje opcja darmowej dostawy – obowiązuje ona przy zamówieniach na kwotę powyżej 200,00 zł opłaconych z góry przez Przelewy24 lub przelew tradycyjny. Nie ma możliwości darmowej dostawy dla zamówień pobraniowych.

Czy można zaprojektować własną okładkę i wnętrze plannera?

Oczywiście istnieje możliwość zaprojektowania plannera według własnych potrzeb. Możemy zmienić wnętrze oraz okładkę plannera zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Możemy również zmienić okładkę i zachować wnętrze zaprojektowane przez nas. w ostatniej opcji możemy na nasze kalendarze nanieść logotyp klienta.

Jaki jest koszt, czas realizacji i minimum logistyczne indywidualnych, spersonalizowanych projektów?

Minimum logistyczne oraz czas realizacji dla plannerów personalizowanych różni się w zależności od wybranej opcji.

1. Planner tworzony od początku zgodnie z życzeniem klienta – tworzenie od podstaw okładki oraz wnętrza – minimum logistyczne 100 szt., czas realizacji do 21 dni roboczych od daty zaakceptowania i opłacenia projektu.

2. Planner z naszą okładką i wnętrzem oraz naniesionym logo klienta – tworzymy matrycę z Twoim logo i tłoczymy je na naszych okładkach – minimum logistyczne to 20 szt., czas realizacji do 10 dni od daty zaakceptowania i opłacenia projektu.