O nas

O nas

Planer Biznesowy Make It Easy

Z pełnym pasji zaangażowaniem Make It Easy tworzy rzeczy nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. Wszystko co znajdziecie na stronie zostało zaprojektowane i zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Każdy notatnik, organizer, planer, każda pojedyncza strona to starannie przygotowany plan, który umożliwi Ci zagospodarowanie swojego czasu w jak najbardziej efektywny sposób. Checklisty zmotywują Cię do codziennego odhaczania zrealizowanych już zadań i celów.

Za sprawą naszych produktów staniecie się bardziej produktywni – to nie mity, to fakty! Zapisz swój cel na kartce – masz o 42% więcej szans na powodzenie!

Niezwykła funkcjonalność, prostota i estetyka naszych produktów, pozwoli Wam pokochać planowanie, a myśli spisane urzeczywistnić. Zapraszamy do naszego świata kolorowych kartek, pięknych okładek i akcesoriów, które nie tylko ułatwią Wam życie, ale również je umilą.

My swoje plany już realizujemy, a Ty?

Make it Easy Agata

Cześć, jestem Agata!

To właśnie ja projektuje i zbieram wiedzę na temat motywacji i najefektywniejszej organizacji własnego czasu. Moje motto to „nie ma rzeczy trudnych, są tylko takie, które wymagają czasu”. Dlatego nie przez przypadek tworze gadżety, które Tobie również pozwolą uwierzyć w tę myśl! Jestem wielbicielką stawiania sobie ambitnych celów i realizacji trudnych zadań, zbieram inspiracje z najpiękniejszych miejsc na świecie, jednak największą inspiracją są dla mnie ludzie! Wielką siłę czerpię z mojej drugiej pasji, jaką jest kitesurfing – to właśnie na wodzie czuję się wolna i spełniona!

Make it Easy Kasia

Cześć, jestem Kasia!

W Make It Easy jestem wszystkim tym, czego nie widać na pierwszy rzut oka — zajmuję się backstagem. Odpowiadam za administracyjną część firmy i o to, żeby wszystkie paczki i kalendarze dotarły do Was na czas. Wraz z siostrą wspólnie konsultujemy wszystkie pomysły i wybieramy najlepsze projekty, które trafiają do Waszych rąk. Testujemy i sprawdzamy planery, bo dotarły do Was w najlepszej jakości! Prywatnie — Pani żona, zakochana nie tylko w swoim mężu ale również w książkach, dobrej muzyce, jeszcze lepszym jedzeniu! Pasjonatka makramowych splotów, kto wie może wkrótce między plannerami pojawią się piękne kolorowe sznurki! 🙂

Zapraszamy do świata pasji, dobrej organizacji i motywacji do działania!
Jesteśmy pewne, że Planner MakeItEasy jest tym czego szukasz!

planner ślubny soft

Opinie klientów

Opinie